Дошкільний підрозділ

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО

ДО НАШОГО ДОШКІЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ

 

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, рік тому було запущено єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

     Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія.
єМалятко


Дошкільний підрозділ  ЗНВК № 42  працює:

5 днів на тиждень з 7.00 до 19.00.

Прийом дітей в групах

з 7.00 до 8.00.

Вихідні дні:

субота, неділя та загальнодержавні святкові дні.

Розклад занять та режим роботи груп (переглянути)

Кожного батька, в якого є маленькі діти, хвилює таке важливе питання, як режим роботи дитячих садків. Існує стандартний режим роботи дитячого садка за законом, який був встановлений медичними фахівцями та представниками дошкільних установ. Режим роботи можна переглянути за посиланням (Режим роботи)

Розклад занять та режим роботи груп в літній період

 

Розклад занять та режим роботи 

 

 

Правила поведінки здобувача освіти