Галерея

 “Моя Україна” (переглянути відео)

“Система роботи з національно-патріотичного

виховання з дітьми старшого віку”

(переглянути відео)


Новий Рік 2021

Чудова пора- очікування свята Нового року!. Не оминуло це свято і нашої оселі- оселі дошкільного підрозділу нашого закладу. На заняттях в дошкільному підрозділі діти малювали Святого Миколая,  майстрували різноманітні  ялинкові прикраси та слухали різдвяні казкові історії.  Вдома разом з батьками виготовляли новорічні та різдвяні іграшки та вчили віршики для Святого Миколая. За це Святий Миколай завітав на святкові ранки до дітей та привітав їх зі святом ( то подарунок від учнівського самоврядування шкільного підрозділу закладу). Усі заходи проведено із максимальним дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та заходів безпеки щодо недопущення випадків захворювання на COVID -19 серед працівників та вихованців закладу. Життя триває, вчимося жити та святкувати в нових умовах!!! Вітаємо усіх з прийдешнім  2021 роком!!!

Новорічні ранки зустрічі Нового 2020 року

Ось і минули Новорічні ранки зустрічі Нового 2020 року в нашому дошкільному підрозділі. На свята до малечі завітало багато гостей, це і лісові мешканці, і казкові герої, і герої -супутники Нового року. Групи стоять святково вбрані, в коридорах виставка  новорічних символів та прикрас, які виготовили діти разом із вихователями та батьками. Усі, наче перебувають в очікуванні Новорічного дива. Ось погляньте…

Наші заняття 

Життя в дитячому садочку це не лише цікаві та активні ігри, смачна їжа, свята та прогулянки на свіжому повітрі. В дитячому садочку відбувається освітній процес: виконання Державного стандарту дошкільної освіти в Україні-Базового компоненту дошкільної освіти. До вашої уваги фотозвіт відкритого заняття з навчання рідної мови та розвитку мовлення в старшій групі дошкільного віку «Ми вивчаємо літеру «У»  та звук [у].»

Весняне свято – 8 Березня

“Скоріш, люба весно, до нас прибувай, 
Щоб знову озвавсь соловейками гай, 
Щоб знов зеленіли веселі лани, 
Від сонечка сил набирались вони. 
Щоб жовті кульбабки цвіли у садках, 
А ми — всі дівчатка — були у вінках!”

(Марія Познанська)

Ось  і прийшла довгоочікувана весна. Відбулися перші святкові зустрічі весни в нашому дошкільному підрозділі. Вихованці обох груп привітали своїх мам, сестер, бабусь та вихователів із першим весняним святом – жіночим святом 8 Березня. Діти розповідали вірші, співали пісні, виконували гуморески і радували усіх родичів та гостей дитячим сміхом та своєю безпосередністю.

Театралізована вистава «Зайчикова хатинка»

Театралізована діяльність  у дошкільному віці є одним із  найефективніших засобів педагогічного впливу на розвиток  особистості дитини. У театралізованій діяльності реалізуються потреби дитини у:самовираженні;спілкуванні; пізнанні себе через відтворення різних образів. У відвертому, щирому ставленні до художнього образу, втіленні його у різних формах театралізованої діяльності дитина виявляє рівень художньо-естетичного сприймання, мовленнєву компетенцію, певні знання, вміння, навички, здобуті нею раніше в умовах спеціально організованого навчання. Саме з метою розвитку усіх вище перерахованих компетенцій та вмінь,  вихователь групи № 1 ( різновікова група дітей молодшого та середнього дошкільного віку) нашого дошкільного підрозділу Дерій Олена Валеріївна підготувала разом із своїми вихованцями театралізовану виставу «Зайчикова хатинка». Усі відвідувачі, вихователь  та самі актори були у захваті, перші від задоволення, а другі від визнання. Чекаємо на нові вистави та на талановиту та неперевершену гру наших маленьких акторів. Вітаємо усіх із дебютом!

Новорічні свята

Ось і відбулися Новорічні свята у дошкільному підрозділі нашого навчального закладу. Треба зазначити,  що в цьому році вони вийшли дуже яскравими, веселими та насиченими. Вихованці різновікової групи № 1 здійснили подорож до Новорічної казки, де вони перетворювались на казкових та чарівних мешканців ліс, у та зустрілись із героями казки Червона шапочка і Святим Миколаєм. Вихованці групи № 2 усією групою відправились на пошуки Чарівного ліхтарика, який поцупили пакісні Злючка та Колючка. Звісно діти подолали усі перешкоди, виконали усі завдання та повернули на ялинку Чарівний ліхтарик, який допоміг Діду Морозу знайти шлях на свято. Усі учасники свято залишились  веселими та щасливими. 

Свято осені в дошкільному підрозділі комплексу

Гарною традицією для нашого дошкільного підрозділу стало проведення Свята осені. Наприкінці жовтня в обох групах було проведено це веселе, яскраве та цікаве свято. До маленьких вихованців завітали в гості і лісові жителі, і представники щедрого осіннього урожаю, та навіть сама яскраво-барвиста красуня Осінь. Всі учасники заходу співали, танцювали, грали, навіть, гості підспівували та підтанцьовували не стримуючи свого гарного настрою та позитивних емоцій.

20 березня 2018 року вихованці дошкільного підрозділу комплексу взяли участь у конкурсі  “Таланти ДНЗ Шевченківського району”.  Вихованці разом із своїми керівниками та батьками підготували виразне читання поезій, веселі таночки та роботи з образотворчого мистецтва.

 

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Вихованці дошкільного підрозділу комплексу разом зі своїми вихователями відсвяткували Масляну. 

День захисту дітей

От і завітало до нас у гості літечко, а починається воно завжди з 1 червня – Дня захисту дітей. Не зважаючи на недуже теплу та вітряну погоду цього дня, в нашому дошкільному підрозділі вихователі дошкільних груп підготували та провели цікаві заходи, змагання та вікторини  для наших наймолодших вихованців. Щасливі усмішки на обличчях малюків є найкращим та найщирішим доказом того, що свято відбулось!